+(90) 850 202 5 202

Geri

BAŞARI İÇİN SATIŞ / SALES FOR SUCCESS

Satış, sadece satış ekiplerinin değil bütün şirketin ana misyonu olmalıdır.  

 

Şirketlerin ve kişilerin kendilerini  ifade edebilmeleri, işlerinde mutlu ve başarılı olabilmeleri ve hayata önemli katkılar sağlayabilmeleri için satış gereklidir. Satış sadece bir ürünü veya hizmeti satmak ve fatura kesmek değildir.  Bir yaşam tarzı ve sürdürülebilir büyümenin ön koşuludur.

 

Bu güne kadar satışla ilgili birçok kitaplar yazıldı, eğitimler verildi. Ancak hiçbiri bizleri işin özüne ulaştırmakta yeterli olmadı. Çünkü kimse “Satan” ile ilgilenmedi. Herkes “Alıcı” ile ilgilendi. Bu yeterli değildi. Kişi kendini ikna edemedikçe, iletişimi ve satışı sevmedikçe ve kendisi ile bütünleştirmedikçe başarılı olması mümkün değildi.

 

Live C&A satışı seven, firmasına tutkuyla bağlı, müşterilerinin her daim yanında olan, neşeli, canlı, yaratıcı ve yılmayan satış profesyonelleri yetiştirmek için Başarı için Satış “Sales For Success” programını; satış ve pazarlama duayeni Sinan Ergin’in deneyimleri ve teknikleri ışığında hazırlamıştır.

 

Şimdi başarılı satış ve iletişimin zamanı...

Başarı için Satış “Sales for Success” programı sizler için hazır.    

 

"Sinan Ergin Bir Satış Gurusu" - Ayşe Arman 

 

"Sinan hakikaten bizim gözümüzü açtı bu konuda ve galiba şu anda takriben 25 milyon Avro ciro yapıyoruz arkadaşlar , birşeyler satarak uçak içinde..."   Ali Sabancı