+(90) 850 202 5 202

Geri

İÇSEL EKONOMİ / INNER ECONOMY

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak !

"Daha verimli bir iş dünyası ve ekonomi yaratmak için nereden başlamalıyız?" 

 

Ekonomiyi düzeltmeye çalışmak veya düzelmesini beklemek yerine, yeniden keşfetmeliyiz. Günümüz koşullarında dünyamızda ekonomi ve iş dünyası her an değişmekte. Bildiğimiz, gördüğümüz, okuduğumuz tüm konseptler yıkılmakta ve her daim yeni bir oluşumla karşılaşmaktayız. Görülüyor ki, eski düşüncelerimiz ve bilgilerimizle yaklaşmamız halinde başarılı olmamız neredeyse imkansız. Ekonomi içinde yeni bir teknolojiye ve yeni bir bakışa ihtiyacımız var. Dünya’dan ve Türkiye’den önemli konuşmacılar ve sizlerin katılımıyla ekonomiyi yeniden keşfetmeye var mısınız? Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, peki ne olacak ? 

Değişen dünya koşulları içerisinde şirketlerimizde zenginlik ve refahı yaşatıp, devamlılığını nasıl sağlayacağız? Bu kapsam içerisinde liderlerin sorumluluğu nedir? 

 

Bu önemli başlıklara farklı bir bakış açışı, değişik bir yaklaşım ve yaratıcı bir dokunuş oluşturmadığımız sürece istediğimiz cevapları bulamayacağız.

 

Ekonomi de iş dünyası da içsel dünyamızda oluşan olgulardır. Yeni ekonomi her bireye, doğaya ve geleceğe duyarlı içsel bir oluşumdur. Peki daha verimli bir iş dünyası ve ekonomi yaratmak için nereden başlamalıyız? Ekonomiyi düzeltmeye çalışmak yerine yeniden keşfetmeliyiz. “Inner” ekonomi tüm krizlerin cevabı ve çözümüdür. 

EĞİTİM METODU

 

KONUŞMACILAR

 

ELIO D'ANNA 

EUROPEAN SCHOOL OF ECONOMICS VAKFI BAŞKANI

''WIN BEFORE HAPPENS''

''OLMADAN ÖNCE KAZAN''

 

GIANNI DEMICHELIS

UNICREDIT GROUP MIFID KIDEMLİ BAŞKAN YARDIMCISI

"TURKEY FOCUSED OUTLOOK ON 2020 INDUSTRY"

''2020 ENDÜSTİRİSİNE TÜRKİYE ODAKLI BAKIŞ''

  

EMRE ALKİN

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI

''FUTURE OF THE ECONOMY''

''EKONOMİNİN GELECEĞİ'' 

 

SİNAN ERGİN

LIVE CONSULTING & ACADEMY

''CRISIS LEADERSHIP''

''KRİZDE LİDERLİK"