+(90) 850 202 5 202

NEDEN LİVE?

NEDEN LİVE?


 

Kişilerin ve kurumların amaçlarına giderken önlerindeki engelleri kaldırmak ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını sağlamak için kurulmuştur. Live ister kişiler, ister kurumlar  olsun her şeyin içeriden dışarıya doğru geliştiğini bildirmekte, çalışmalarını bu yönde yapmaktadır. Verdiği danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle içsel ve dışsal bütünlüğü sağlamak asli amacıdır. İçsel inançlarını ve bütünlüklerini sağlayarak , dışsal olaylarda da tekniklerle, danışmanlıklarla kişilerin ve kurumların amaçlarına ulaşmalarını sağlar .. 

İnsanlık farkında olmadan, yapanların dahi farkında olmadığı müthiş bir hipnoz halindedir. Bu durum insanlığın yaratıcılığını öldürmekte ve aynı rutinde sürüklenmesine neden olmaktadır. Artık liderliğe yeni bir tanım gerekmekte ve bu yeni tanımı yaratacak eğitimlere, yani yeni okula ihtiyaç vardır.

Bunu başaranların kurduğu bir okul veya bunu hayatlarında yaşayanların eğitici olduğu bir okul olmamalı!

Çünkü başardım diyenler yeni bir hipnozun ve egonun içinde başka bir hipnozu insanlara bir zehir gibi vereceklerdir. Bu okulda öğrenci de, öğretmen de, kurucu da, çalışan da eşit seviyededir. Bu okulu kuranların tek bildiği ve farkında oldukları hipnozda olduklarıdır. Çalışanların tek bildiği hipnozda olduklarıdır.  Öğrencilerin tek bildiği hipnozda olduklarıdır.

Bunun farkında olmak için kurulan bir okul ancak yeni bir oluşumu gerçekleştirebilecektir.

İnsan uyandığında ‘Nedensiz’ ve sadece uyandığında- ‘LIVE’ olduğunda yaratıcılığını fark edecektir. Bu duygu onun eylemde olmasını ve yeniyi, yepyeniyi bulmasını sağlayacaktır. Bu okulun olmasının tek amacı bu farkındalık bilincini hatırlatmak içindir. Harici hayatta hipnoz altındaki zombiler gibi olmaya başladığında, kaçabileceğin tek yer Live C&A’dir.

Bu okul sana bu yaşam aşkını hatırlatan ve seni ‘LIVE’ tutan bir oluşum olmalıdır.

LIVE C&A kuruluşundaki asli temel budur.

Kaçın, kaçın, kaçın... Okulunuz hazır.
LIVE C&A 

Yeniden canlanmaya ve genç olmaya hazır mısın?

Sakın yaşına bakma belki 20 belki 70...

Genç olmaya hazır mısın?

Genç olduğun bir an kesinlikle vardı...

Genç olduğunu hatırla!

İlk aklına gelen nasıl ‘LIVE’ olduğun, bir nefesinle yeni dünyalar yaratacağına olan inancındı...

Şimdi ne oldu ? Hem de bu yaşta?

Çok önemli bir şeyi kaybettik. Ama neyi?

Kaybedilen zaman değil, kaybedilen çok daha değerli... Zamanın çok önemli olduğunu, geri döndürülemeyeceğini ve zamanı çok iyi kullanmamız gerektiğini söylediler. Bizi bu yönde  eğittiler, öyle değil mi?

Peki daha genç yaşlardakilerin -zamanları olmasına rağmen- o heyecanı, coşkusu ve yeni dünyalar yaratma isteği nereye gitti?

Kaybettiğimiz zaman değil! Kaybettiğimiz yaşama aşkı... Yok olduğunda, Can bedenden çıkmış, bedenin haberi olmamış. Beden zamanını doldurmakta çünkü yaşam enerjisi kalmamış...

Sizce neye ihtiyaç var? Para, şöhret, güzel arabalar? Hayır! Bunlar anlık göz açar ama canlandırmaz. Canlanmak için -adı üzerinde- cana ihtiyaç var.

Bunu ortaya çıkarabilecek, bu enerjiyi verebilecek enerji merkezine ihtiyaç var.

İşte LIVE C&A’da bunun için var.

Sadece canlanmak ve bu enerjiyle yeni dünyalar kurmak isteyenler için var…

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER


DİĞER

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER


SATIŞTA BAŞARININ SIRRI

TIMELESS LEADERSHIP

WAKE UP

CANLI LİDERLİKLE YAŞAYAN ŞİRKETLER