Advanced Coach

“Advanced Coach” Eğitim Programı

“ADVANCED COACH” CANLI VE YA ONLINE EĞİTİM PROGRAMI ile BU DÖNEMDE KENDİNE YATIRIM YAP !

KENDİNE, HAYATINA, İŞİNE KOÇLUK YAP

 

“ADVANCED COACH” EĞİTİM PROGRAMI

  • ADVANCED Coach A’dan Z’ ye bir koçluk  modeli olup yaşamın her alanında uygulayabileceğiniz koçluk tekniklerini kapsayan dünyadaki tek eğitim programıdır.
  • Bu programda Temel Koçluk bilgi ve becerilerinin üzerine kurulmuş olan kapsamlı bir koçluk eğitimi alarak gerek kurumsal gerekse bireysel alanlarda yaşamın her alanında tüm süreçler ile ilgili koçluk yapmanızı sağlayacak yetkinlikleri kazanacağınız bir eğitim alacaksınız.
  • Koçluk, bireylerin kendi cevaplarını bulmaları için onları güçlü sorular yolu ile destekleme ve yönlendirme, yaşam alanlarında verdikleri önemli kararlarda onları cesaretlendirme, motive etme, yeni bir yol çizdiklerinde ilerlemekte oldukları yolda onların yanında olarak desteklemenin en önemli araçlarından biridir.
  • ICF etik ve kurallarına uygun olarak tasarlanmış bu programda kariyerinizde önemli bir sıçrama yapmanın yanı sıra tüm yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek bir eğitim alacaksınız.
  • Eğitim aldığınız süreç içerisinde büyük bir değişim ve dönüşüm sürecine girerek yepyeni bir versiyonunuzu oluşturacaksınız.

 

DERS PROGRAMI (50 Saat)

  • Takım Koçluğu (20 Saat) 

          AMAÇ: Koçlukta sahip olunan temel koçluk  bilgi ve becerileri ile takımlara doğru hedef belirletmek ve takımın bu hedefe ulaşmasını sağlamayı öğretmek.

  • Transaksiyonel Analiz (24 Saat)

AMAÇ: TA (Transaksiyonel Analiz) Koçluk  programının amacı  bireylerin kendi yaşamlarında ilk olarak kendilerine, ardından diğerlerine ve yaşama karşı davranışlarını fark etmeleri.

Transaksiyonel Analiz yaklaşımının koçluk araçlarıyla harmanlanması ile ortaya çıkan bu program, kişilerin benlik durumlarını fark etmelerine yardımcı olarak bu farkındalığı koçluk bakış açısıyla içselleştirmelerine olanak sağlamaktadır.

  • TA ile Grup Koçu Etkinliği (2 Saat)

  • Araçlarla Takım Koçu Etkinliği (2 Saat)

  • Takım Koçu Etkinliği (2 Saat)

FATİH ELİBOL

1980 yılında Dünyaya gelen Fatih Elibol, New York NYU Leonard N. Stern School of Business’da işletme ve politik ekonomi bölümlerinde çift anadal yaparak lisans eğitimini tamamladı. Ardından, Harvard Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yapan Elibol halen Oxford Üniversitesinde psikoloji ve insan gelişimi üzerine doktora PHD yapmaktadır.

1996 yılında 2004 yılına kadar Trump organizasyon bünyesinde satış yöneticisi olarak devam ettiren Elibol satış ve yönetim ekiplerini kendi tasarımı olan hipnotik satış, holistik başarı, öz programlama ve koçluk eğitimleri ile geliştirdi.

Koçluk ile 1996 yılında ICF in Kurucusu Thomas Leonard eşliğinde tanışan Elibol 2000 yılından günümüze koçlu hayatının bütününe yayarak farklı girişimler ile farklı iş modelleri geliştirmiş ve işletme tipi franchise sistemini ilk kez gayrimenkul sektörüne uyarlamıştır. Kurucusu olduğu markası dünyanın 5 kıtasında Gayrimenkul koçları ile faaliyetini sürdürmektedir. Finans sektöründe başlatmış olduğu hipnotik performans koçluğu ve yönetimde tersine mentorluk çalışmaları ile dünyada fark yaratmıştır.

Var oluşunun mimarları olarak adlandırdığı üstatları:

 Mr. William Lee Rand, Mr. Tony Buzan, Mr. Thomas J. Leonard, Master Hypnotist Gil Boyne, Mr. Antony Robins, Dr.Richard Wayne Bandler, Dr. John Butler, Dr. Philip Kotler, Dr. Michael Newton, Mr. Brain Tracy, Dr. Assen Alladin, Mr.Donald Trump, Mr. Donald Robertson, Hiroshi Doi Sensei, Prof. Kevin Lane Keller, Mr.Robert Kiyosaki

Günümüzde Avrupa Birliği Parlamentosu ve İngiliz Parlamentosu başta olmak üzere kendi uzmanlık alanlarında eğitimler sağlayan Elibol, Dünyanın önde gelen birçok liderinin ve lider kurumlarının performans koçluğunu yürütmektedir.

Dünyanın enler arasında yer alan Mentor koç Fatih Elibol en iyilerden biri olmak isteyen Profesyonel koçlara ve koç olmak yolunda ilerlemek isteyenlere özel eğitim programları ve mentorlukler yürütmektedir.

ICF onaylı Profesyonel koç (MCC) olan Elibol’un kayıtlı koçluk saati 7000 saate yakın ve mentorluk kaydı ise 4000 saati aşkındır.

 

Bilgi Alın