Hipnotik Dil Kalıpları ile Hayatına Yön Ver

Hipnotik Dil Kalıpları ile Hayatına Yön Ver

24 Ağustos Salı 20:00-23:00

İnteraktif CANLI ONLINE

Hemen Şimdi Kayıt Olarak 585 TL +kdv yerine 385 TL +kdv ödeyerek etkinliğe katılabilirsiniz.

Hipnotik Dil Kalıpları ile Hayatına Yön Ver!

 

Bir kere düşünün… Karşımızdaki kişinin bilinçaltına, bilinçli zihne takılmadan doğrudan hedeflediğimiz düşünceyi başarıyla ulaştırabilsek hayatımızda neler değişirdi?

Gil Boyne, Tony Buzan, Dr. John Butler başta olmak üzere birçok Dünya liderlerinin ekolünden gelen PCC Mentor Koç Fatih Elibol ’’ Hayattan Her İstediğini Aldığın’’ muhteşem yolculuğa hazır mısın?

İş ve Özel hayatında;

Hayattan ne istiyorsan onu almak için

Telefon, online, yüz yüze her iletişimi yöneten SEN olmak için

Her şart ve koşulda kazanmak için

Milton Erickson Ekolünün Bütününü Oluşturan TEK EKOL PCC Mentor Koç Fatih Elibol  ile olağanüstü bir eğitim fırsatı için   BİZ HAZIRIZ ! YA SEN?

                                 BU EĞİTİMDEN SONRA KİMSE SANA HAYIR DİYEMEYECEK…

 

Konu Başlıkları

  Milton Erickson ve Hipnoz

   Beyin

   Bilinç ve Bilinç Altı

   Durumsal Frekanslar

   İletişim

   Hipnotik Dil Kalıpları

   Hipnotik Soru Sorma Teknikleri

 

Kütüğü yerinden oynattığın anda nehir akmaya başlar.”

Milton Erickson

 

FATİH ELİBOL

Fatih Elibol, New York Üniversitesi Leonard N. Stern School of Business’da işletme ve politik ekonomi bölümlerinde çift ana dal yaparak lisans eğitiminin ardından Harvard Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yaptı. Halen Avrupa Birliği Parlamentosu ve İngiliz Parlementosu’nda kendi uzmanlık eğitmen ve koçluk yapmakta olan Elibol, Live C&A bünyesinde kurumsal şirketlere ve dünya liderlerine Profesyonel Tepe Yönetici Koçluğu hizmeti vermektedir. ICF onaylı Profesyonel Koç (PCC) olan Elibol’un kayıtlı koçluk saati 6.552 ve mentorluk kaydı ise 3.711 saattir.

Üniversite yıllarında New York’a eğitim için gelen öğrencilerin emlak arayışlarında yaşadıkları sorunlardan ilham alarak başladığı sektör deneyimini 1996-2004 yılları arasında Trump Organizasyon bünyesinde satış yöneticisi olarak devam ettirmiş, Franchise sistemini ilk kez gayrimenkul sektörüne uyarlayarak kurduğu Realty markasıyla 5 kıtada ve 47 ülkede faaliyetini sürdürmektedir. 1996 yılından beri pazarlama ve de satış konusunda geliştirdiği hipnotik pazarlama ve hipnotik satış yöntemleriyle bir yılda 600 milyar dolarlık satış rekorunu elinde tutan Elibol, William Lee Rand, Prof. Kevin Lane Keller, Donald Robertson, Dr. Assen Alladin, Dr. Michael Newton, Dr. John Butler, Antony Robins, Marshall Goldsmith, Master Hypnotist Gil Boyne, Dr. Richard Wayne Bandler, Dr. Philip Kotler, Mr. Brain Tracy, Donald Trump, Hiroshi Doi Sensei, Robert Kiyosaki, Tony Buzan gibi dünya liderlerinden eğitimler almıştır.

 

PROGRAM

24 Ağustos Salı 20:00-23:00

İnteraktif CANLI ONLINE

Hemen Şimdi Kayıt Olarak 585 TL +kdv yerine 385 TL +kdv ödeyerek etkinliğe katılabilirsiniz.

Her şart ve koşulda kazanmak için ŞİMDİ BİLGİ AL!