Professional Coach Program

Professional Coach Program

Mentor Koç Fatih Elibol MCC ile…

Sinan Ergin’in Katkılarıyla…

Professional Coach Program

Hemen Şimdi Kayıt Olarak 24.800 TL +kdv yerine 19.800 TL +kdv ödeyerek etkinliğe katılabilirsiniz.

Mentor Koç Fatih Elibol MCC ile…

Sinan Ergin’in Katkılarıyla…

 

  • PROFESSINAL Coach A’dan Z’ ye bir koçluk  modeli olup yaşamın her alanında uygulayabileceğiniz koçluk tekniklerini kapsayan dünyadaki tek eğitim programıdır.
  • Bu programda Temel Koçluk bilgi ve becerilerinin üzerine kurulmuş olan kapsamlı bir koçluk eğitimi alarak gerek kurumsal gerekse bireysel alanlarda yaşamın her alanında tüm süreçler ile ilgili koçluk yapmanızı sağlayacak yetkinlikleri kazanacağınız bir eğitim alacaksınız.
  • Koçluk, bireylerin kendi cevaplarını bulmaları için onları güçlü sorular yolu ile destekleme ve yönlendirme, yaşam alanlarında verdikleri önemli kararlarda onları cesaretlendirme, motive etmeyeni bir yol çizdiklerinde ilerlemekte oldukları yolda onların yanında olarak desteklemenin en önemli araçlarından biridir.
  • ICF etik ve kurallarına uygun olarak tasarlanmış bu programda kariyerinizde önemli bir sıçrama yapmanın yanı sıra tüm yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek bir eğitim alacaksınız.
  • Eğitim aldığınız süreç içerisinde büyük bir değişim ve dönüşüm sürecine girerek yepyeni bir versiyonunuzu oluşturacaksınız.

 

DERS PROGRAMI (50 Saat)

  • Gestalt Koçluğu (24 Saat) 

AMAÇ: Bireysel, Kuramsal ve uygulamalı olarak tasarlanmış bu eğitimde Gestalt ile Yaratıcılık bir bütün olarak ele alınarak, kavramların sadece akılda kalmayıp içselleştirilmesi sağlanmaktadır. Katılımcılar Gestalt’in ne olduğunu, temel prensiplerini, bir yaşam biçimi olarak hayatlarında ve mesleklerinde nasıl kullanabileceklerini öğreneceklerdir.

  • Koç Süpervizörlüğü (14 Saat)

AMAÇ: Koçluk seansı yapan koçun uygulamalarını deneyimli bir koçun profesyonel gözü ile denetlemesi. Koçluk mesleğinde mesleki gelişim için gerekli olan bilgi birikimi ve beceriler açısından yeterli, ehliyetli ve deneyimli bir süpervizör koçluk sürecini gözlemlediği ve değerlendirdiği süreci öğrenmek.

  • Mentor Koçluk (12 Saat)

AMAÇ: Diploma programını tamamlayan katılımcılar ICF’den PCC Unvanına başvuruda bulunarak PCC unvanlı bir koç olabiliyorlar. PCC unvanlı koçlar ACC ya da PCC unvanı almak isteyen koçlara mentörlük yapabiliyorlar. Bu modülün amacı unvan almak isteyen koçlara mentorluk  yapabilmek için gerekli bilgi ve beceriyi kazandırmaktır.

FATİH ELİBOL

1980 yılında Dünyaya gelen Fatih Elibol, New York NYU Leonard N. Stern School of Business’da işletme ve politik ekonomi bölümlerinde çift anadal yaparak lisans eğitimini tamamladı. Ardından, Harvard Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yapan Elibol halen Oxford Üniversitesinde psikoloji ve insan gelişimi üzerine doktora PHD yapmaktadır.

1996 yılında 2004 yılına kadar Trump organizasyon bünyesinde satış yöneticisi olarak devam ettiren Elibol satış ve yönetim ekiplerini kendi tasarımı olan hipnotik satış, holistik başarı, öz programlama ve koçluk eğitimleri ile geliştirdi.

Koçluk ile 1996 yılında ICF in Kurucusu Thomas Leonard eşliğinde tanışan Elibol 2000 yılından günümüze koçluğu hayatının bütününe yayarak farklı girişimler ile farklı iş modelleri geliştirmiş ve işletme tipi franchise sistemini ilk kez gayrimenkul sektörüne uyarlamıştır. Kurucusu olduğu markası dünyanın 5 kıtasında Gayrimenkul koçları ile faaliyetini sürdürmektedir. Finans sektöründe başlatmış olduğu hipnotik performans koçluğu ve yönetimde tersine mentorluk çalışmaları ile dünyada fark yaratmıştır.

Var oluşunun mimarları olarak adlandırdığı üstatları:

 Mr. William Lee Rand, Mr. Tony Buzan, Mr. Thomas J. Leonard, Master Hypnotist Gil Boyne, Mr. Antony Robins, Dr.Richard Wayne Bandler, Dr. John Butler, Dr. Philip Kotler, Dr. Michael Newton, Mr. Brain Tracy, Dr. Assen Alladin, Mr.Donald Trump, Mr. Donald Robertson, Hiroshi Doi Sensei, Prof. Kevin Lane Keller, Mr.Robert Kiyosaki

Günümüzde Avrupa Birliği Parlamentosu ve İngiliz Parlamentosu başta olmak üzere kendi uzmanlık alanlarında eğitimler sağlayan Elibol, Dünyanın önde gelen birçok liderinin ve lider kurumlarının performans koçluğunu yürütmektedir.

Dünyanın enleri arasında yer alan Mentor koç Fatih Elibol en iyilerden biri olmak isteyen Profesyonel koçlara ve koç olmak yolunda ilerlemek isteyenlere özel eğitim programları ve mentorlukler yürütmektedir.

ICF onaylı Profesyonel koç (MCC) olan Elibol’un kayıtlı koçluk saati 7000 saate yakın ve mentorluk kaydı ise 4000 saati aşkındır.

Program:

İstanbul Live C&A’de ve Online Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir. Şehir dışında ve yurt dışında ikamet eden katılımcılar için sınırlı sayıda online kontenjanımız bulunmaktadır.

 

EĞİTİM TAKVİMİ

• 6 Aralık Pazartesi 19.30-23.30 – Mentor Koçluk

• 7 Aralık Salı 19.30-23.30 – Mentor Koçluk

• 8 Aralık Çarşamba 19.30-23.30 – Mentor Koçluk

+ 2 Saat Bireysel Çalışma Gerçekleştirilecektir.

 

• 10 Aralık Cuma 10:00-19:00 – Gestalt Koçluğu

• 11 Aralık Cumartesi 10:00-19:00 – Gestalt Koçluğu

• 12 Aralık Pazar 10:00-19:00 – Gestalt Koçluğu

• 14 Aralık Salı 19:30-23:30 – Gestalt Koçluğu

 

• 17 Aralık Cuma 10:00-19:00 – Yönetim Koçluğu

• 18 Aralık Cumartesi 10:00-19:00 – Yönetim Koçluğu

• 19 Aralık Pazar 10:00-19:00 – Yönetim Koçluğu

• 20 Aralık Pazartesi 19:30-23:30 – Yönetim Koçluğu

Hemen Şimdi Kayıt Olarak 24.800 TL +kdv yerine 19.800 TL +kdv ödeyerek etkinliğe katılabilirsiniz.